Eigenhuis Keukens zet zich in voor ‘gezond leven’
04 mei 2018‘Een goed gevoel’, iets wat wij graag aan onze klanten geven. Dit goede gevoel delen wij graag met iedereen die met Eigenhuis Keukens in aanraking komt. Wij zijn ervan overtuigd dat vakmanschap, service, maar ook een gezonde leefstijl ervoor zorgen dat je een goed gevoel overhoudt aan een keuken. Om de gezonde leefstijl van onze klanten te stimuleren zetten wij ons op verschillende manieren in.



‘Een goed gevoel’, iets wat wij graag aan onze klanten geven. Dit goede gevoel delen wij graag met iedereen die met Eigenhuis Keukens in aanraking komt. Wij zijn ervan overtuigd dat vakmanschap, service, maar ook een gezonde leefstijl ervoor zorgen dat je een goed gevoel overhoudt aan een keuken. Om de gezonde leefstijl van onze klanten te stimuleren zetten wij ons op verschillende manieren in.
Stichting Zoalsjan
Eigenhuis Keukens zet zich in voor mensen die door omstandigheden in een moeilijke situatie terecht zijn gekomen. Een team van kanjers, onze eigen collega’s, hebben zich gebundeld onder de naam ‘Team Eigenhuis Groep’. Samen nemen zij deel aan de Holland4ALS-estafette van 330 km, die hardlopend, zwemmend, fietsend en kanoënd wordt afgelegd.
Hierbij proberen zij zoveel mogelijk geld op te halen voor Stichting Zoalsjan, dat zich inzet om ALS-patiënten zolang mogelijk een comfortabele thuisomgeving te geven. Eigenhuis Keukens doneert € 25,- voor iedere keuken die verkocht is tussen 15 maart en 12 mei 2018. Daarnaast staat er in iedere vestiging een verzamelbox met informatie over Stichting Zoalsjan waar bezoekers een donatie kunnen doen.
Wil je graag een steentje bijdragen aan Stichting Zoalsjan? Sponsor ons team en daarmee dit fantastische goede doel met een bijdrage via:
https://holland4als.zoalsjan.nl/teampage/team-eigenhuis-groep
Milieuvriendelijke Greenline keuken van Eigenhuis
Voeding en beweging zijn een belangrijk onderdeel van gezonder leven. Echter vinden wij dat een gezondere leefstijl ook gaat over het gebruiken van duurzame, eerlijke producten die minder belastend zijn voor onze leefomgeving. Daarom bieden wij klanten de mogelijkheid te kiezen voor een duurzame keuken: de Eigenhuis Greenline!
De volledig recyclebare Greenline keuken is gemaakt van BioBoard. Dit milieuvriendelijke materiaal is 30% lichter dan spaanplaat, heeft meer draagkracht en stabiliteit dan andere keukens en gebruikt 37% minder hout. Daarbij is het hout afkomstig uit een duurzaam beheerd bos.
Bij het kopen van een Greenline keuken draag je dus een steentje bij aan het verbeteren van het milieu! Daarnaast ontvang je een duurzame snijplank cadeau wanneer je een offerte aanvraagt voor de Greenline keuken met Bosch inbouwapparatuur. Kom langs in een van onze showrooms voor meer informatie.
Toekomstige acties op het gebied van gezond leven
Meer informatie over onze acties, de health workshops en de Greenline keuken kun je vinden op onze Gezond Leven-pagina. Heb je vragen of zou je graag meer informatie willen ontvangen? Laat het ons weten via het online contactformulier.
Ook in de toekomst op de hoogte blijven van onze acties voor een gezondere leefstijl? Volg ons dan op Facebook!
Eigenhuis Keukens wordt gemiddeld beoordeeld met een 9.4 uit 10 op basis van 176 beoordelingen in de laatste 12 maanden.
We zijn super goed geholpen bij Eigenhuis Keukens. We hebben meerdere gesprekken gehad met Nick en hij nam echt de tijd voor ons. Hij gaf uitgebreid en helder advies, vooral over de keuze van materialen voor de kasten en het... Lees meer
Voor onze nieuwbouwwoning in Muntendam gingen we op zoek naar een keuken die écht bij ons past. We kwamen terecht bij Eigenhuis Keukens in Groningen, waar we een heel prettig gesprek hadden met Erik. Al snel voelden we een klik:... Lees meer
Op aanraden van vrienden een afspraak gemaakt met Nick van EigenHuis Keukens in Capelle aan den IJssel – en daar hebben we absoluut geen spijt van! Vanaf het eerste moment voelden we ons op ons gemak. Nick is professioneel, denkt écht... Lees meer
Vriendelijke mensen die ons adequaat te woord hebben gestaan. Goede uitleg. Nadat later om enige verduidelijking werd gevraagd was dat geen enkel probleem. Er werd zelfs gezegd dat we gerust kunnen bellen als we meer vragen hebben. Kortom, het was goed... Lees meer
Een warm welkom van de dames aan de balie in Houten, vervolgd door een heerlijke cappuccino en rondleiding door de oogverblindende Eigenhuis Keukens vestiging in Houten. We gingen met de adviseur op een fijne open plek zitten en daar werden... Lees meer